Van donderdag 5 tot en met zondag 8 oktober opent Gasthuiskerk Doesburg de deuren voor de herfsteditie 2023 van Het Kunst- en Antiekevenement. De afgelopen jaren is gebleken dat deze formule van kleinschalige beurzen met hoge kwaliteit een succes is. Edities van het evenement in Kasteel Amerongen, Slot Zeist en Huize Scherpenzeel hebben dit nog eens onderstreept.
‘Enthousiast over de kwaliteit van het aanbod
Het publiek is enthousiast over de keuze, de sfeer, de ligging en de inrichting van de locaties en – niet in de laatste plaats – over de kwaliteit van het aanbod.
De diversiteit aan antieke meubelen, zilveren- en andere antieke gebruiks- en kunstvoorwerpen, schilderkunst, antieke en vintage sieraden, Art Nouveau en Art Deco valt duidelijk in de smaak. Ook voor de herfsteditie in Doesburg wordt alles op alles gezet om er een geslaagd evenement van te maken.
Tijdens de beurs worden bezoekers uitstekend verzorgd in de foyer van Podium Doesburg | de Gasthuiskerk.
> Uw ticket is inclusief een consumptie en is op alle 4 dagen geldig.